Konstruktér (parametrizace)

Máte zkušenosti v oblasti konstrukce nebo technické vzdělání?
Máte rádi náročnou práci, ve které budete mít příležitost řešit technické věci?
Hledáte zázemí a podporu silné mezinárodní společnosti, ve které budete moci rozvíjet svůj potenciál?

Společnost DT – Výhybkárna a strojírna hledá nové kolegy a kolegyně na pozici Konstruktér

Kvalifikační požadavky:
- středoškolské vzdělání (vysokoškolské výhodou) technického směru - konstrukční obor
- teoretické i praktické znalosti z oblasti strojírenství
- znalost 2D a 3D kreslení (AutoCAD, Creo)
- znalost zásad a norem pro zpracování konstrukční dokumentace
- znalost používaných technologií výroby
- řidičský průkaz skupiny B
- aktivní znalost AJ, znalost dalších jazyků (NJ, RJ) výhodou
- praxe výhodou

Osobnostní předpoklady:
- samostatnost, spolehlivost, cílevědomost, vstřícnost, komunikativnost, týmová spolupráce
- manažerské a koordinační schopnosti, orientace na zákazníka, vysoké pracovní nasazení

Hlavní pracovní náplň:
- zpracování konstrukčních řešení výhybek a jejich dílů
- řešení inovačních úkolů,
- zpracování technické dokumentace výrobků např. technických podmínek, návodů, předpisů
- parametrická standardizace komponent výhybkových konstrukcí
- příprava a účast na přejímkách výrobků a prototypů
- jednání se zákazníky při vyjasňování technické specifikace výrobků
- zpracování technických podkladů pro tvorbu cenových nabídek
- spolupráce s ostatními kolegy v týmu, kooperace s dalšími vnitropodnikovými útvary
- spolupráce při řešení případných reklamací

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- atestační příplatek
- odměna za odpracovanou dobu (za odpracování měsíčního fondu pracovní doby) - 600,- Kč
- příspěvek na dopravu (v případě bydliště mimo Prostějov) – dle vzdálenosti od Prostějova
- stravné - cena standardního jídla je 22,- Kč
- mobilní telefon s výhodným tarifem (0,57 Kč/min./SMS) i k soukromým účelům
- letní mimořádná odměna ve výši 1000 - 11000,- Kč
- zimní mimořádná odměna („13. plat“)
- roční mimořádná odměna do výše 6000,- Kč
- individuální zaměstnanecký benefit (flexi pass) - ve výši 6 000,- Kč za rok
- vzdělávání pracovníků (jazykové kurzy, odborná školení)

Pokud vás nabídka zaujala, vyplňte prosím e-dotazník