Technolog svařování

Láká Vás obor technologie, ve kterém budete mít příležitost řešit technické věci nebo znáte
ve svém okolí někoho, kdo by měl zájem o podobnou práci a splňoval příslušné požadavky?

Společnost DT - Výhybkárna a strojírna, a.s. hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici Technolog svařování

Kvalifikační požadavky:
- VŠ technického směru (strojní)
- certifikát EWT/IWT nebo EWE/IWE výhodou
- znalost z oblasti technologie výroby ve strojírenství
- znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
- uživatelská znalost práce s PC (MS Office), znalost práce s CAD výhodou
- aktivní znalost anglického nebo jiného světového jazyka výhodou (němčina, ruština)
- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Osobnostní předpoklady:
- odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, rozhodnost, ochota učit se novým věcem
- vysoké pracovní nasazení a flexibilita, komunikační schopnosti a práce v kolektivu

Hlavní pracovní náplň:
- zajišťování technologické přípravy výroby v oblasti svařování
- vývoj, ověřování a schvalování nových technologií v oblasti svařování
- tvorba a udržování technologické dokumentace
- spolupráce při tvorbě technologických postupů výroby
- operativní řešení technických problémů výroby v oblasti svařování
- podávání návrhů a podnětů ke zlepšování technického rozvoje
- spolupráce s ostatními kolegy v týmu (technologové, konstruktéři přípravků, CNC programátoři)
- spolupráce s dalšími vnitropodnikovými útvary (konstrukce, nákup, obchod, výroba)

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- denní pracovní doba 7,5 hodin
- atestační příplatek
- odměna za odpracovanou dobu (za odpracování měsíčního fondu pracovní doby) - 600,- Kč
- příspěvek na dopravu (v případě bydliště mimo Prostějov) – dle vzdálenosti od Prostějova
- stravné - cena standardního jídla je 22,- Kč
- mobilní telefon s výhodným tarifem (0,57 Kč/min./SMS) i k soukromým účelům
- letní mimořádná odměna ve výši 1000 - 11000,- Kč
- zimní mimořádná odměna („13. plat“)
- roční mimořádná odměna do výše 8000,- Kč
- individuální zaměstnanecký benefit (flexi pass) - ve výši 6 000,- Kč za rok
- vzdělávání pracovníků (jazykové kurzy, odborná školení)
- odměny při osobních či pracovních jubileích
- letní rekreace pro děti zaměstnanců

Pokud vás nabídka zaujala, vyplňte prosím e-dotazník